New
  • Kodi: 5743211
  • Disponueshmëria: Në Stok

Shallë dhe kapele - 5743211

22.99€
  • 52-54
  • 54-56
Përshkrimi
95% Pambuk 5% Elastan Kinë
Vjeshtë
Shko në fillim