• Kodi: 5934873
  • Disponueshmëria: Në Stok

Xhaketë kundër shiut, me kapele dhe mbyllje të plotë me zinxhir përpara. - 5934873

19.99€
  • 9-12
  • 3-6
  • 6-9
Përshkrimi
Brendi Bluklids
Prodhuar në: Bangladesh
Ngjyra:Bardhë
Kujdesi: Larja: Temp. max. 30°C - procedurë shumë delikate
Përmbajtja: Tekstura kryesore: 100% Poliester - Pjesa e brendshme 100% Poliester
Shko në fillim