• Kodi: 5939895
  • Disponueshmëria: Në Stok

Triko 100% pambuk organik, jakë të rrumbullakët dhe dizajn të printuar Mickey Mouse. - 5939895

13.99€
  • 10-11
  • 11-12
  • 12-13
  • 13-14
  • 9-10
Përshkrimi
Brendi Bluklids
Prodhuar në: Indi
Ngjyra:Rozë
Kujdesi: Larja: Temp. max. 40°C - procedurë normale
Përmbajtja: 95% Pambuk organik,5% Elastan
Shko në fillim