New
  • Kodi: 5939902
  • Disponueshmëria: Në Stok

Duks 100% pambuk organik, jakë të rrumbullakët dhe dizajn të printuar Mickey Mouse. - 5939902

25.99€
  • 10-11
  • 11-12
  • 12-13
  • 14-15
  • 9-10
Përshkrimi
Brendi Bluklids
Prodhuar në: Indi
Ngjyra:Bardhë
Kujdesi: Larja: Temp. max. 40°C - procedurë normale
Përmbajtja: Tekstura kryesore: 100% Pambuk organik - POLSO: 97% Pambuk organik,3% Elastan
Shko në fillim