• Kodi: 5942466
  • Disponueshmëria: Në Stok

Pizhame 100% pambuk organik, me jakë dhe mbyllje me butona kapëse përpara. - 5942466

9.99€
  • 9-12
  • 12-18
  • 18-24
  • 24-30
  • 6-9
Përshkrimi
Brendi Bluklids
Prodhuar në: Indi
Ngjyra:Rozë
Kujdesi: Larja: Temp. max. 40°C - procedurë normale
Përmbajtja: 100% Pambuk organik
Shko në fillim