• Kodi: 5942481
  • Disponueshmëria: Në Stok

Pizhame 100% pambuk organik, me jakë të rrumbullakët dhe mbyllje me butona kapëse prapa. - 5942481

9.99€
  • 9-12
  • 12-18
  • 30-36
  • 6-9
Përshkrimi
Brendi Bluklids
Prodhuar në: Indi
Ngjyra:Bardhë
Kujdesi: Larja: Temp. max. 40°C - procedurë normale
Përmbajtja: E sipërme: 100% Pambuk organik - E poshtme: 100% Pambuk organik
Shko në fillim